De herkomst van de jumpsuit is jullie al bekend toch? Ze zijn afgeleid van de overalls die parachutisten droegen/dragen (dus daarom heten ze ook ‘springpak’). Ik vind jumpsuits fantastische kledingstukken. Helaas hoor ik vaak “zoiets staat mij niet”. Maar daarover verschil ik echt van mening. Voor iedere vrouw is een namelijk een flatterende jumpsuit te vinden.
Welke jumpsuit staat mij?
Even ruwweg gezegd, zijn er 4 type body’s. Daarbij horen de volgende basale tips:

- Het peervormige lichaam: Kies voor een aansluitend lijfje en een uitlopende onderkant. Hiermee creëer je een prachtig silhouet en breng je de proporties in balans.
- Een maatje meer: Kies voor een jumpsuit met een duidelijke goede taille en let erop dat de stof vloeiend valt. Dat geeft een slank-ogend effect en het accentueert jouw mooie rondingen.
- De zandloper: ja deze bofkonten kunnen praktisch alle modellen goed dragen. Let op de valkuil om alles mooi te vinden. Wees kritisch en blijf bij de stijl die jou het beste past. Een geaccentueerde taille laat jouw rondingen het beste uitkomen.
- De kleinere vrouw: kies geen grote prints maar meer geraffineerd en verticale banen creëert lengte. Ook kan je kijken naar cropped versies waarbij ook de benen langer lijken.
Voor welke gelegenheid?
Natuurlijk zijn er nog veel meer goede tips te geven voor het kiezen van de juiste jumpsuit. Het internet staat er vol mee. Google maar eens voor uitgebreide tips. Ook het stylen van jouw jumpsuit geeft dit kledingstuk weer legio mogelijkheden:

- Casual: draag hem lekker zoals hij is. Doe er een sneaker onder of een lekker vest eroverheen. Heerlijk nu in de winter.
- Zakelijk: draag er een colbertje op en een hak of een laarsje eronder. Het maakt jouw look krachtig en professioneel.
- Feestelijk: doe een goede hak onder de jumpsuit en style hem af met mooie sieraden. Jij shined dan op elk feest!
Ik mag van LaLamour weer 2 hele mooie jumpsuits laten zie. Ik koos voor de 2 modellen Bella Jumpsuit Botanical Flower en de Diana Jumpsuit Wild Rose. Beiden heb ik in maat M laten komen. Naast veel overeenkomsten, zijn er toch ook wel verschillen:
Bella Jumpsuit Botanical Flower – maat M – € 129,95
Dit is de eerste keer dat ik de Bella Jumpsuit kan laten zien. Tot nu had ik de pech dat hij al niet meer in mijn maat op voorraad was bij LaLamour. Dus ik ben heel blij hem jullie eindelijk te kunnen laten zien.



Beide jumpsuits zijn gemaakt van het duurzame Ecovero. Dat is naar mijn mening ook echt een heel goed tricot voor jumpsuits. De stof valt wat zwaarder en heel soepel zodat je een prachtig silhouet krijgt als je ze draagt. En van LaLamour weten wij al dat hun modellen jumpsuit steengoed zijn en bijna alle vrouwen flatteert.

De geweldig mooie en levendige print springt er weer uit. De ondergrond is zwart. Door de bladeren van de bloemen met witte lijnen te tekenen krijg je een soort stoer en transparant effect. Heel bijzonder dat de dan de kleuren weer die mooie licht-donker verloop hebben.

Jumpsuit Bella heeft een knoopsluiting die eindigt in een V-halsje. Daarna gaat hij over in een bescheiden kraagje. Hij sluit dus niet helemaal tot boven aan toe. Deze jumpsuit heeft een gemakkelijkere instap maar dan moet je wel tot en met het laatste knoopje de sluiting openen. Houd hier wel rekening hiermee en wacht niet tot het allerlaatste moment om naar de WC te gaan!

Dit model jumpsuit heeft figuurnaadjes vanaf de taille naar de heup, zowel aan de voor- als ook aan de achterkant. Hierdoor creëert LaLamour een mooi aansluitend lijfje die nergens lubbert of los zit. Het striklint is dan ook echt voor de sier en kan op diverse manieren gestrikt worden.

De pijpen van Jumpsuit Bella zijn lang en wijd. Het zijn rechte pijpen en vallen goed. Met mijn lengte vallen ze netjes op de voet. Maar, met dit soort wijde pijpen ben ik zelf een liefhebber van net 2cm meer. Dan vallen ze wat mooier over mijn hakken. De broek heeft heerlijk diepe zakken.

De mouwen zijn aangesloten en lekker lang. Geen poespas met manchetten, knoopsluitingen etc. Moet ook echt niet want immers: het bovenstuk moet uit als je naar de WC moet. Om dan nog te martelen met knoopjes… dat kan een flinke bottleneck zijn natuurlijk.
Diana Jumpsuit Wild Rose – maat M – € 119,95
Het eerste verschil wat meteen opvalt is natuurlijk de prijs: Jumpsuit Diana is 10 euro goedkoper. Dit komt omdat het hier om een overslag model gaat en geen knoopsluiting. Dat maakt dat de productie minder bewerkelijk (lees: duurder) is.

Net als de Bella is deze jumpsuit gemaakt van Ecovero. Dit materiaal is naast duurzaam ook bijzonder goed geschikt om te bedrukken met fotografische prints. Nou, en dat zie je wel met deze 2 jumpsuits: wat een fantastische prints ook weer. De Wild Flower print zijn kleinere roos-trosjes die lijken te zweven tegen een nachtelijke en bewolkte hemel. De dauwdruppels liggen op de bloemblaadjes en geven zo een bedrieglijk echt effect.


Zoals gezegd is dit een overslag model. Voordeel is dat je veel sneller in en uit kan stappen. Ook kan hij makkelijker van de schouders af omdat ie verder open kan. Het verschil is niet echt supergroot maar ik merkte het wel degelijk. Natuurlijk heeft model Diana dan ook geen kraagje door de keuze van een overslag.

Een ander ‘nadeel’ wat je zou kunnen noemen is dat de overslag best laag is. Je kan deze jumpsuit niet zonder een hemdje dragen (of je moet van heel lekker sexy houden). Of het echt een nadeel is waag ik te betwijfelen. Door er een hemdje onder te dragen zit je op de WC toch mooi niet meer in je blote niksie.

Ook van de Jumpsuit Diana zijn de pijpen wijd en recht. Ze ontlopen elkaar qua lengte dan ook nauwelijks. En dan heeft deze jumpsuit heeft ook nog die fijne diepe steekzakken.

Het strikceintuur heeft in mijn beleving bij het overslag model wel een functie. Niet alleen heeft dit model geen figuurnaadjes, ook de overslag aan de voorkant maakt dat dit model iets losser valt.




De mouwen van Jumpsuit Diana zijn net als de Bella mooi aangesloten, lekker lang en zonder manchetten en knoopjes. Gelukkig hebben de ontwerpers een praktische en functionele inslag. Wij dames kunnen veilig en op tijd neerzijgen op het toilet.
Meten is weten
Zoals jullie van mij inmiddels weten, meet ik alle items in mijn blogs zelf na. Er zit weinig noemenswaardige verschillen in afmetingen tussen beide modellen. Ik vind ze goed op maat vallen. De lengte van de broekspijpen zouden naar mijn smaak langer mogen zijn. Immers, wijde pijpen die te kort zijn kan je werkelijk niet verbergen. Te lange pijpen kan je inkorten. Mijn lengte is 173cm.

| Jumpsuits | ||||||||
| Naam | Kleur/Print | Maat | Materiaal | Prijs | OTO | Taille | Lengte | BBL |
| Bella Jumpsuit Jersey | Botanical Flower | M | ecovero | € 129,95 | 43,5cm | 40cm | 151cm | 79cm |
| Diana Jumpsuit Jersey | Wild Rose | M | ecovero | € 119,95 | 46cm | 42cm | 152cm | 79cm |
Mijn mening
Beide Jumpsuits lijken dankzij de wijde pijpen in eerste blik best op elkaar. Het verschil zit met name in de bovenlijfjes. Mijn voorkeur gaat vooralsnog uit naar het model Bella, de Jumpsuit met de knoopsluiting. Hij valt net wat mooier aangesloten. Qua print ben ik toch weer geneigd te kiezen voor de Wild Rose. Die doet meer denken aan de vroegere LaLamour prints, die met die weelderige rozen vol met levensechte details.

De lengte van de pijpen. Ze kunnen zeker nog wel met mijn lengte van 173cm maar liever maakt LaLamour de pijpen in de toekomst langer. Dan kunnen de grotere vrouwen ook voor deze jumpsuits gaan en de kleinere vrouwen kunnen de broekspijpen (laten) inkorten. Het model blijft namelijk behouden omdat het rechte pijpen zijn.
Waar te koop?
De jumpsuits zijn door heel veel verkooppunten van Lalamour ingekocht. En terecht natuurlijk. Ik heb zelf al veel fans hun mooie jumpsuits zien showen. Dus ga gerust eens kijken bij jouw locale winkel. Je vindt een link naar alle verkooppunten HIER. (klik)

Mocht je geen winkel in de buurt vinden, of zijn de jumpsuits uitverkocht? Kijk dan ook eens in de webshop van LaLamour zelf: http://www.lalamour.nl
Dag,
Ik ben sinds kort een volger van je blog. Ben zelf ook een liefhebber van de merken die jij bespreekt. Draag graag jurken. Lees met plezier je blog.
LikeGeliked door 1 persoon
Wat fijn om te horen!!! Dank je wel voor het compliment❤️❤️
LikeLike