Ik laat jullie vandaag 2 bekenden van LaLamour zien, in een geheel nieuw jasje (no pun intended😂). Zowel de blazer Nova als het Bomber Jacket Nora zijn immer vorig jaar al geïntroduceerd.


Maar, omdat ze zo geweldig combineren met heel veel items uit de collectie, laat ik je ze graag even zien.
Nova Blazer Coral – maat M – €119,95
Pasvorm
Een blazer is een veelzijdig kledingstuk die velen van ons wel in de kast heeft hangen. De Nova blazer van LaLamour heeft een hele fijne snit die, hoewel getailleerd, toch losjes valt.

Hij valt mij netjes op de heup en ook de mouwlengte is goed. Ik draag hem graag wat sportiever dus rol ik de mouwen 2 slagen op.

Het jasje heeft meerdere lange figuurnaden om zo die vrouwelijke pasvorm te creëren. Daarnaast heeft het wat korte revers, twee knopen en zakken + een rond gevormde onderkant.
Materiaal
De gekozen stof heet interlock. Het is een dubbelgebreide stof die steviger en zwaarder is dan tricot, maar wel dunner dan joggingstof. Het is door zijn luchtige structuur ademend en dus perfect voor de zomer.

Er is hier gekozen voor een duurzame mix van 65% biologisch katoen, 30% gerecycled polyester en 5% elastaan. Uiteraard werkt LaLamour met GOTS gecertificeerde producten dus ben je verzekerd van een zo duurzaam mogelijk kledingstuk.
Kleur en Print
Ik koos de kleur Coral. Maar de Nova Jacket is ook uitgebracht in de kleuren Navy en Petrol + in de print Picknick. Je kan jouw outfit ermee stylen van casual tot zakelijk. In deze blog zie je diverse opties.

Meten & Weten
Uiteraard heb ik deze blazer weer nagemeten alhoewel LaLamour ook een goed werkbare maattabel op haar website heeft staan (LINK). Onderaan mijn blog zie je een tabel met mijn afmetingen van beide jasjes!
Nora Bomber Jacket – maat M – €119,95
Twee uitvoeringen
Deze zomer is het Nora jasje in 2 uitvoeringen uitgekomen. Beiden in het fijne zachte Terry stof (badstof) en in die mooie felle kleuren Blauw en Groen. Deze stof is van 80% biologisch katoen en 20% gerecycled polyester. Het is zacht, ademend en duurzaam!

Pasvorm
Het Nora Bomber Jasje is een lekker sportief modelletje die, in tegenstelling tot de Nova Blazer, niet ruim uitvalt. Hij valt mij netjes in de taille. Daarmee is hij ook heel geschikt om op jurkjes te dragen.

Afwerking
De boord en de manchetten zijn van een stevig ribbelgebreide stof en voelen iets stugger aan. Het maakt het optrekken van de mouwtjes ietsjes lastiger. Ook is de boord dus echt op maat. Zou je een maat kleiner kiezen dan jouw eigen maat dan loop je de kans dat je hem niet dicht kan krijgen.



Dit jasje heeft twee zakjes die met een blinde rits (in dezelfde kleur als de stof) gesloten kunnen worden. Het jasje zelf heeft een goudkleurige ritssluiting.


Kleurrijk rugpand

De grootste verrassing van de Nova Bomber Jacket dit jaar, is het rugpand! Hierop is een giga mooie borduursel gemaakt van een pauw tussen de bloemen! Daar viel ik als een blok voor! En… op de voorkant dus ook weer het LaLamour embleempje.

Combineren
De Nora jasjes zijn casual super om te dragen. Sportief en vrolijk! De badstof houdt het lekker luchtig en je kan hem zeker goed combineren met bijvoorbeeld de twee nieuwste Bella Jumpsuits😃
Meten is Weten
De Nova en Nora jasjes heb ik beiden in mijn eigen maat laten komen. Mijn lengte is 1.73m. Ik meet de items plat op tafel. Beide jasjes vallen op maat, de blazer wel wat ruimer.

| Item | OTO | Taille | Lengte | Prijs |
| Nova Blazer | 48cm | 46cm | 64cm | €119,95 |
| Nora Bomber Jacket | 49cm | 42cm | 56cm | €119,95 |
Waar te koop?
Zoals jullie al weten, heeft LaLamour een eigen webshop (LINK) waar je alle items natuurlijk kunt bestellen. Maar als je de mogelijkheid wil hebben om ook eerst te passen, dan gaat er niets boven lokaal shoppen.

Ik heb even gekeken en o.a. deze winkels hebben in ieder geval een LaLamour jacket of blazer in de collectie:
- Somuch Fashion in Heerenveen (online en stenen winkel)
- Kloffieleut in Leens (alleen Facebook, geen website)
- Wat Mooi.nl (dit is een online winkel!)
- Halsoverkop in Uden (tevens de winkel van 1 van de designers!)

En?!
En? Ben jij al overtuigd? Ben jij een echte jasjes drager? En uiteraard fan van kleurrijke kleding? Zo ja, dan denk ik dat LaLamour 2 hele mooie variaties heeft opgenomen in hun collectie waar jij heel blij van zult worden.

Want zeg nou eerlijk: draagt het niet stukken prettiger als je weet dat de kleding van LaLamour eerlijk, veilig en duurzaam is geproduceerd?!

Ik heb zelf (nog) niet gekozen voor de Nova en de Nora. Niet omdat ik ze niet wil, maar vooral omdat ik al zoveel andere mooie items mocht houden.