Een jurkje zo sporty dat je er in wil gaan rennen? Dan is Dress Trim jouw jurk!

.

In de eerste drop van Tante Betsy dit seizoen, zat de heerlijk sportieve en kleurrijke Dress Trim. Een klassiek zipper jurkje dat eenvoudig van snit is, heel sportief oogt en bijzonder lekker draagt.

Ik heb jullie de Dress Trim Mille Fleurs Aubergine al laten zien (klik HIER voor de link). Nu laat ik jullie ook nog even de effen variant zien; Dress Trim Red. Qua model is deze gelijk aan de Mille Fleurs versie maar er zit een groot verschil in de gekozen tricot!

Deze stoere rode dress is gemaakt van een ‘french terry’ tricot, van katoen. Dit is een sweatstof zonder dat de binnenkant geborsteld is. De binnenkant is dan met lusjes i.p.v. zacht pluizig. Men noemt dit ook wel ‘summersweat’

Bottomline is dat deze tricot wat dikker en steviger is. Hierdoor gedraagt deze jurk zich echt anders op jouw lijf dan de dunnere Evovero variant.

French Terry verhult iets beter eventuele oneffenheden maar het is natuurlijk geen toverstof. Wat er is, is er gewoon. En een zomerjurk mag natuurlijk ook niet van te dikke stof zijn want dan draag je hem niet. 

Net als de Trim jurkjes van Ecovero, zijn de effen Trim jurkjes slank gesneden en strak op maat. Het model is een ‘fit & flair’. 

Deze Trim Red is wel weer korter dan de Mille Fleurs die ik op heb gemeten. In maat S is dit voor mij ruim boven de knie (ik ben 1.73m). Gelukkig is ook deze jurk langer gemaakt per grotere maat😅

Tegenwoordig voel ik mij prima happy in in een korter jurkje. Mijn benen zijn nu eenmaal beter in verhouding met mijn romp, vergeleken met mijn eerdere figuur.

De manchetten en de kraag zijn weer als de bekende polo-kraagjes. Lekker wat stugger en blijven mooi.

De rits eindigt bij mij precies onder het borstbeen. Nou heb ik geen grote buste dus ik denk dat als jij wat grotere meisjes hebt; de rits ook wat hoger eindigt😁

Zowel het voor- als achterpand zijn vanaf de schouder- en rugpas uit één stuk gemaakt. Geen hinderlijke naden dus. Lekker rustig en erg fijn onder jasjes enzo.

De rug- en schouderpas zijn lekker stoer gesneden. Voor loopt het in een punt naar de rits toe, achter een ferme rechte pas. Ze zijn mooi afgewerkt met een spierwitte bies!

Op de mouwen zit de sportieve rood/witte sportstreep zoals we deze ook kennen van de sportjasjes van Tante. Deze beide details (bies en sportband) ontbreken dan weer bij de Mille Fleurs.

Ik heb voor jullie ook deze dress nagemeten in maat S. Met een OTO van 42cm, een Taille van 37cm en een Heupbreedte van 42cm kan je deze jurk echt strak op maat noemen. De Lengte is 98cm. 

Mijn metingen wijken wel af van die van Tantes maattabel. Daar is de jurk ruimer gemeten. Op de lengte na komen deze metingen wel weer overeen met de Mille Fleurs die ik beschreven heb…

Deze Trim Dresses zijn inmiddels overal in de SALE! De effen Trim jurkjes kosten bij Tante Betsy nu €69,95 en de Trim’s met print €66,45. 

De effen Trim Dresses zijn hard gegaan en zijn nog maar beperkt op voorraad in de webshop. De Spiro ook, maar de Mille Fleurs zijn er nog in alle maten.

Dus, check vooral de verkooppunten van Tante Betsy als je zo’n tijdloze, altijd geschikt voor de situatie, vrolijke en sportieve jurk wilt scoren in de SALE😍 

Ik besloot deze Trim Dress Red te houden voor mijn blogserie❤️ De laarzen die ik in deze blog draag zijn van DWRS/label en zijn niet alleen te koop in de Tante Betsy Brandstore, je vind ze ook in de webshop van Boeties.nl en DWRS/label

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.